Záhradnícka 64, Bratislava   02/555 64 571   0911 321 954  
Menu
ÚvodO násOšetreniaStarostlivosťTechnológieKontakt
Objednať sa

Starostlivosť

Staráme sa o Vás, staráme sa o celú Vašu rodinu, staráme sa komplexne, staráme sa dlhodobo.
Starostlivosť je jednou zo základných charakteristík nášho tímu.

Pre vaše deti

Hravou formou vyšetríme a následne ošetríme našich detských pacientov. Aj naši najmenší pacienti si zaslúžia starostlivosť a pozornosť zo strany zubára. Chceme, aby sa Vaše deti radi starali o svoje zúbky, aby radi navštevovali zubnú ambulanciu, aby ich zúbky boli zdravé a nerobili starosti im, ani Vám, ich rodičom.

Pre dospelých

Nezabudnite na pravidelnú návštevu zubára dvakrát ročne, nezabudnite na pravidelnú domácu hygienu, nezabudnite na profesionálnu hygienu, pretože len čisté zuby sa nekazia. Zverte starostlivosť o Vaše zuby do našich rúk.

Pre celú rodinu

Ak rodinný zubár pozná stav chrupu rodičov, jeho hygienické návyky, odchýlky postavenia zubov a čeľustí, vie predvídať vývoj chrupu detí, predpokladať kazivosť.
Je preto výhodné, ak Vaše dieťa navštevuje rovnakého zubára, ako vy.
Starostlivosť o chrup celej Vašej rodiny sa stáva predvídateľnou a bezpečnou.

Rady a tipy

Každý problém má riešenie, radi Vám poradíme, dáme tip na vhodnú pastu, kefku, ústnu vodu. Vždy individuálne, podľa situácie, podľa potrieb. Neváhajte sa pýtať, radi odpovieme na Vaše otázky.

Zdravie

Orálne zdravie ovplyvňuje celkové zdravie a naopak. Postaráme sa o zdravie Vašich zubov, o Vaše ďasná tak, aby negatívne neovplyvňovali Váš celkový zdravotný stav. Myslíme na Vaše zdravie skôr, než by mohlo byť neskoro.

Čistenie zubov

Pomôžeme Vám zorientovať sa v spleti zubných pást, kefiek, dentálnych nití, ústnych vôd, vyberieme ten najvhodnejší spôsob starostlivosti od prostriedkov, cez techniky, ukážeme Vám, že čistenie zubov nemusí byť zložité na to, aby bolo efektívne.
Technológie ❯
ÚvodO násOšetreniaStarostlivosťTechnológieKontakt
Objednať sa